HOTEL BOBYCENTRUM v Brně hodnocení
Online rezervace

HOTEL BRNO BOBYCENTRUM

KONGRES BRNO

Konferenční prostory až pro 500 osob, catering, technika a doprovodné služby.

Neváhejte a vyzkoušejte nás.

Kontakt: sales@hotelbobycentrum.cz

 

 

BARBER SHOP

PÁNSKÉ HOLIČSTVÍ V PROVOZU, PŘIJĎTE SI NÁS VYZKOUŠET!

Tel. 533 555 945

e-mail: info@barbershop-bobycentrum.cz

Více informací na: www.barbershop-bobycentrum.cz

 

Vážení hosté,

Hotel Brno BOBYCENTRUM ****  Vám poskytne komfortní ubytování v Brně. S kvalitní dopravní dostupností nejen do samotného centra města Brna, ale také na Brněnské výstaviště nebo na Brněnský okruh. Jezdíte do Brna na služební cesty, navštěvujete brněnské veletrhy nebo sem jezdíte za zábavou a odpočinkem? Je pro Vás pohodlné ubytování Brno a vysoká kvalita nabízených služeb klíčové? Brno je kulturním městem se širokou škálou kulturního a sportovního vyžití a Hotel Brno BOBYCENTRUM****  Vám nabízí ubytování v Brně na odpovídající úrovni. Kromě kvalitního ubytování je Vám k dispozici hotelová restaurace Inspirace, kde se postarají o nezapomenutelný gastronomický zážitek. Kombinace komfortního ubytování a gastronomie hotelové restaurace dodá Vašemu pobytu v Brně zážitek, díky kterému se do Brna budete rádi vracet.

Pokoje Hotel Brno BOBYCENTRUM **** Vám zaručí příjemný a poklidný pobyt a jsou vybaveny klimatizací, satelitní TV, psacím stolem, kobercem, lampičkou, pro Vaše cennosti je k dispozici trezor, samozřejmostí je vysoušeč vlasů, žebříkové topení v koupelně a vana na každém pokoji, minibar, pokoje jsou zabezpečeny karetním otevíráním zámku a wifi připojením ZDARMA. Dále hotel Brno nabízí službu probuzení, možnost přidání přistýlky, dětské postýlky a také Vaši domácí mazlíčci jsou na Hotel Brno BOBYCENTRUM **** vítáni.

Hotel Brno BOBYCENTRUM ****  svým hostům také nabízí možnost parkování v podzemních garážích s kapacitou 46 parkovacích míst za poplatek, v těsné blízkosti hotelu je k dispozici dalších 200 parkovacích míst ZDARMA.

Pokoje typu STANDARD

O rozloze 25m² jsou pohodlně a vkusně zařízeny. Na těchto pokojích jsou oddělené postele o velikosti 2x1m nebo manželské postele o velikosti 2x2m.

Dalším typem pokoje je pokoj SUPERIOR

o rozloze 35m² s manželskou postelí. Tento typ pokoje má větší rozlohu pokoje i koupelny a jsou přizpůsobeny pro osoby s tělesným handicapem.

 

Větší komfort Vám zajistí pokoje typu APARTMÁ

o rozloze 50m², které kromě ložnice s manželskou postelí nabízejí také prostorný obývací pokoj vhodný pro odpočinek či schůzky.

PREZIDENSTSKÉ APARTMÁ je nejluxusnější prostor pro ubytování,

disponuje plochou 200m². Kromě své velké rozlohy, náleží k apartmá terasa nabízející panoramatický výhled na město Brno a dvě zasedací místnosti pro malé meetingy. Další noblesou apartmánu je privátní bazén a zasedací místnost s barem, z nichž se dostanete na obrovskou terasu. Prezidentské apartmá obsahuje dvoulůžkové pokoje s manželskými postelemi, pracovny, prostorné koupelny a kuchyňky.Součástí hotelu je 24 hodinová recepce pro zajištění všech potřeb hotelových hostů.

 

Dejte Hotel Brno BOBYCENTRUM ****  šanci být součástí Vašeho ubytování v Brně, městě kde to žije!

© 2015 HOTEL BOBYCENTRUM BRNO
web zpracoval Pohodesign.cz
Tripadvisor Bravo