HOTEL BOBYCENTRUM v Brně hodnocení

Ubytování Brno pro veletržní hosty

MSV 14. – 18. 9. 2015

Mezinárodní strojírenský veletrh je nejvýznamnější průmyslový veletrh ve střední Evropě. Řadí se také mezi nejvýznamnější veletrhy pořádané na brněnském výstavišti. Střetávají se zde odborníci a osoby rozhodující o budoucích investicích jednotlivých podniků. Hlavním tématem MSV je průmyslová automatizace, měřící a řídící techniky. MSV zahrnuje takřka všechny obory průmyslové výroby a automatizace.

 

TRANSPORT A LOGISTIKA, EUROTRANS, AUTOMATIZACE 14. – 18. 9. 2015

Mezinárodní veletrh dopravy a logistiky Transport a Logistika je jedním z největších veletrhů tohoto druhu ve střední Evropě. V lichých letech je doplňkem Mezinárodního strojírenského veletrhu (MSV). Jako celek tak tvoří komplex poskytující vystavovatelům i návštěvníkům široký obraz v tomto oboru.

Konference a výstava EUROTRANS je v roce 2015 zaměřena na inovace v dopravě. Je jedním z dalších doplňků MSV.
Nejobsazenějším celkem strojírenství je měření, průmyslová automatizace a technologie obrábění matriálů, to je pak náplní ATOMATIZACE jako doplňkového veletrhu MSV.

 

ENVITECH 14. – 18. 9. 2015

Mezinárodní veletrh techniky pro tvorbu a ochranu životního prostředí ENVITECH je jedním z malá veletrhů zaměřen na technologie k ochraně a obnově životního prostředí. Souběžně se konají odborné veletrhy URBIS INVEST a URBIS TECHNOLOGIE. Předmětem těchto veletrhů jsou technologie zabývající se komunální a environmentální problematikou.

 

BRNOSAFETY 2015

Je mezinárodní konferencí o bezpečnosti silničního provozu. Konference si klade za cíl seznámit veřejnost s programem bezpečnosti silničního provozu a dalších jeho složek.

 

KONGRES MEDICAL SUMMIT BRNO 18. – 24. 10. 2015

Týden zdravotnictví v Brně se pyšní různými kongresy, přednáška a workshopy týkající se všech oborů zdravotnictví. Kongresů se účastní odborníci z např. České chirurgické společností ČLS JEP, LF Masarykovy univerzity Brno, I. Chirurgické kliniky LF MU a FN u sv. Anny v Brně, České společnosti pro léčbu rány.

 

WOOD-TEC 20. – 23. 10. 2015

Veletrh zpracování dřeva se vždy koná v lichých letech. Veletrh je zařazen do sítě veletrhů podporovaných sdružením EUMABOIS (Evropského sdružení výrobců dřevozpracujících strojů). Veletrh WOOD-TEC dává možnost spolupráce napříč zemí Evropské unie, ale také mimo ni.

 

MOTORTECHNA BRNO 31. 10. 2015

Motortechna je výstava historických vozidel. Kromě kompletních vozidel se můžete těšit i na jejich náhradní díly a součásti a dokumentaci.

 

GAUDEAMUS 3. – 6. 11. 2015

Evropský veletrh pomaturitního a celoživotního vzdělávání je významným zdrojem pro studenty posledních ročníků středních škol. Veletrh dává prostor všem vysokým škola se prezentovat a oslovit tak potenciální nové studenty na straně jedné, na straně druhé poskytuje studentům příležitost informovat se o možnostech dalšího vzdělání a dostat tak odpovědi na případné dotazy ohledně budoucího studia.

 

SPORT LIFE 5. – 8. 11. 2015

Veletrh nabízí svým návštěvníkům širokou škálu prezentace sportovního vybavení a oblečení. Těšit se můžete na outdoorové i indoorové, zimní i letní vybavení, ale také na prezentaci netradičních sportovních aktivit.

 

CARAVANING BRNO 5. – 8. 11. 2015

Největší výstava karavanů a obytných vozů nejen v České republice, ale také v celé střední Evropě. Uvidíte zde přehlídku obytných aut, přívěsů a příslušenství. Caravaning Brno spolupracuje s nejvýznamnější světovou výstavou CARAVAN SALON Düsseldorf.

 

THEATRE TECH 5. – 8. 11. 2015

Již druhý ročník veletrhu divadelní a jevištní techniky Theatre Tech propojí prezentaci nejnovější techniky spolu s prezentací akademie múzických umění, vyšších škol múzických umění a jejich nové studijní obory.

 

DANCE LIFE EXPO A IN-JOY 6. – 8. 11. 2015

Veletrh se snaží o propojení hudby a tance spolu s běžnými návštěvníky veletrhu. Program veletrhů nabízí mnoho zajímavých workshopů, kde si návštěvníci budou moci vyzkoušet mnoho různorodých tanečních stylů a technik. Součástí DLE je také veletrh zábavy, hudby a tance IN-JOY.

 

MINERÁLY BRNO 14. – 15. 11. 2015

MINERÁLY BRNO je mineralogická akce, kde se nejen vystavuje, ale i prodává. Koná se dvakrát v roce a je největší mineralogickou výstavou v rámci České republiky.

 

VELETRH STŘEDNÍCH ŠKOL A DALŠÍHO VZDĚLÁVÁNÍ 20. – 21. 11. 2015

Veletrh je určen pro žáky posledních ročníků základních škol a dává si tak za cíl informovat budoucí středoškoláky o možnostech dalšího vzdělávání. Mezi vystavovatele se řadí zástupci středních škol a odborných učilišť nejen z Brna, ale také blízkého okolí. Žáci tak mají první možnost setkat se se zástupci z potenciální střední školy.

 

VÁNOČNÍ TRHY 4. – 13. 12. 2015

V době vánočních svátků neodmyslitelně patří Vánoční trhy na brněnském výstavišti. Přijďte nasát předvánoční atmosféru a podívat se tak na řemesla, která u nás již nejsou tak běžná. Této výstavy se účastní rukodělné dílny a nabízí tak návštěvníkům možnost zakoupit tradiční i netradiční vánoční dárky.

© 2015 HOTEL BOBYCENTRUM BRNO
web zpracoval Pohodesign.cz
Tripadvisor Bravo