HOTEL BOBYCENTRUM v Brně hodnocení

HotelBobycentrum.cz - Ubytování Brno

Pokoje typu Standard
Pokoje typu Superior
Pokoje typu Apartmá

Prezidentské apartmá

Disponuje plochou 200m². Kromě své velké rozlohy, náleží k apartmá terasa nabízející panoramatický výhled na město Brno a dvě zasedací místnosti pro malé meetingy. Další noblesou apartmánu je privátní bazén a zasedací místnost s barem, z nichž se dostanete na obrovskou terasu. Prezidentské apartmá obsahuje dvoulůžkové pokoje s manželskými postelemi, pracovny, prostorné koupelny a kuchyňky.

SERVISNÍ POPLATKY

Položka Cena / Noc Price / Night
Parkovné v podzemní garáži 100 Kč /auto 4 € /car
Dětská postýlka 290 Kč 12 €
Přistýlka 400 Kč 16 €
Zvíře 300 Kč 12 €

STORNO PODMÍNKY

Počet dnů před příjezdem Storno poplatek z ceny objednaných služeb
24 hodin před příjezdem nebo v den příjezdu 100 %
7 – 2 dny 75 %
14 – 8 dnů 50 %
21 – 15 dnů 25 %
29- 22 dnů 10 %
více než 30 dnů 0 %

Pro každého člověka je důležitý patřičný odpočinek pro regeneraci organismu a znovu načerpání sil. Hotel Bobycentrum**** Vám poskytne komfortní ubytování ve vkusně zařízených pokojích, kromě vlastní toalety a vany se sprchou jsou pokoje vybaveny klimatizací, satelitní televizí s rádiem, vysoušečem vlasů, miniledničkou, karetním zámkem pokoje a wifi připojením zdarma. Hotel číst celé … Bobycentrum**** nabízí tři typy pokojů, pokoje typu STANDARD s manželskou postelí nebo oddělenými lůžky, pokoje typu SUPERIOR s manželskou postelí a prostornější koupelnou uzpůsobenou pro osoby s tělesným handicapem, maximální pohodlí Vám zaručí APARTMÁ, které kromě ložnice má i obývací část vhodnou pro odpočinek nebo schůzky, samozřejmostí je vlastní koupelna s toaletou a vanou se sprchou. Hosté ubytovaní v pokojích typu SUPERIOR a APARTMÁ nabízíme možnost jednorázové přepravy do a z hotelu naším smluvním partnerem.  Opravdový luxus a komfort si můžete užít v střešním Prezidentském apartmá v nejvyšším patře Hotelu Bobycentrum**** s panoramatickým výhledem na město Brno, soukromým vyhřívaným bazénem, dvěma luxusně zařízenými ložnicemi, kuchyňkou, zasedací místností s kanceláří pro Vaše meetingy a soukromým barem, který lze využít na příjemný večírek či oslavu úspěšného dne.

Hotel Bobycentrum**** je vhodným místem pro ubytování nejen pro účastníky veletrhů a kongresů na brněnském výstavišti s dobrou dopravní dostupností, ale také pro rodiny s dětmi či na víkendové pobyty. Hotel Bobycentrum**** se nachází nedaleko městského parku Lužánky v letním období hojně vyhledávaným místem pro aktivní odpočinek a relaxaci, vilou Tugendhat zapsanou na seznamu světového dědictví UNESCO, která díky své výjimečnosti nemá v České republice obdoby, a samotného centra města Brna, jenž má své osobité kouzlo především díky malým uličkám a zákoutím a pro turisty atraktivními místy jako je Katedrála sv. Petra a Pavla tzv. Petrov nebo hrad Špilberk známý jako pevnost a vězení.

Nejen Petrov nebo Špilberk jsou dominanty města Brna, ale také Hotel Bobycentrum**** se řadí mezi nejznámější budovy ve městě. Hotel Bobycentrum**** byl postaven roku 1993 jako součást komplexu Bobycentrum v čele s nejmodernější Laser Show Hall v celé Evropě. Jako nejmodernější komplex nabízející zábavu, služby a ubytování neměl ve střední Evropě konkurence. Nyní znovuotevřený Hotel Bobycentrum**** nabízí kromě ubytování také kongresové a školící prostory, stravovací služby apod. Tým Hotelu Bobycentrum**** složený z profesionálů ve svém oboru se postará o veškerá přání hotelových hostů, naplánuje Vaši firemní akci či soukromý večírek a postará se, abyste se v Hotelu Bobycentrum**** cítili jako doma a rádi se k nám vraceli.

Hotel Bobycentrum**** je jako starý dobrý známý, vždy jste rádi, když se zase shledáte!